Trening Mentalny – o tym jak sięgać po swoje na wzór sportowców.

Cel/Czas/plan/działanie – to strategia sięgania po swoje.

Aby osiągać cele potrzebujesz jeszcze: poczucia pewności siebie, umiejętności koncentrowania się na celu, na działaniu, wypoczynku a także umiejętności radzenie sobie z porażką i zbudowanych właściwych nawyków. 

To właśnie te elementy wzmacnia Trening Mentalny.

 

Zapisz się na szkolenie Umów się na sesję - trening mentalny

Trening mentalny.

Zbiera w całość wiele dyscyplin, by wspierać maksymalizację możliwości na czas kiedy jest to niezbędne do osiągnięcia celu.
Znajdziesz tu we wsparciu elementy psychologii, neuronauki, coachingu, mentoringu, filozofii, socjologii, treningu fizycznego, zwykłego życiowego doświadczenia i pasji do działania. Przyprawimy to szczyptą wiary, konsekwencji w działaniu i procesem prowadzącym do celu zgodnie ze strategią sięgania po swoje.

Indywidualne działanie.

Indywidualnie dobrane narzędzia działania, otwarte oczy i uszy, sprawdzone skuteczne metody działania z których korzystają najlepsi sportowcy w Polsce. Prosto z Akademii Trenerów Mentalnych – MentalPower. Do wykorzystania przez Ciebie w realizacji Twoich celów życiowych i zawodowych.

Możesz zostać Mistrzem Swojego Życia. 

Co Ty na to?

 

Trening Mentalny nie jest szkoleniem. Jest działaniem w procesie dobranym specjalnie dla Ciebie. Wsparciem w twojej indywidualnej drodze do celu. 

TO AKTYWNY PROCES

Nie jest psychoterapią ani coachingiem – jest aktywnym procesem dopasowanym do Twoich potrzeb. Nie sięga do przeszłości, lecz skupia się na tym co dziś możesz zrobić aby sięgnąć po swoje w wyznaczonym przez Ciebie czasie i miejscu.
Nie jest sesją motywacyjną – równocześnie może wesprzeć budowanie Twojego poczucia sprawstwa, wewnętrzne poczucie siły i wiarę we własne możliwości.

Czy Trening Mentalny jest dla Ciebie?

Trening Mentalny